С радост се включихме в инициативата „Красивото Средногорие“ на Aurubis Bulgaria, която превръща нашия район в още по-приветливо и красиво място.
Ученици и служители на нашето училище с ентусиазъм се включиха в засаждането на дарените цветя и растения. С общи усилия създадохме по-приятна и вдъхновяваща среда за всички.
Благодарим за подкрепата и възможността да бъдем част от тази прекрасна инициатива








