„Вече мога да чета“

За първокласниците има един специален пролетен ден, пръв и единствен – Празник на буквите. Това вълнуващо тържество под наслов „Вече мога да чета “ ще се помни цял живот, защото децата осъзнават, че са направили най-трудната стъпка в живота – научили са се да четат и пишат българската азбука. 

Гости бяха Г-жа Радка Христова – Директор на училището и нашите родители, които уважиха празникът ни.

„Буквите вече са наши приятели верни,

с тях ще открием светове безмерни!

Книжките днес ни се усмихват с любов,

за нови знания всеки от нас е готов.“

Авторски публикации 46

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Свързани публикации

Започнете да пишете термина, по който желаете да направите търсене, и натиснете Enter. Натиснете ESC за отказ.

Нагоре