

В ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Антон се проведе видео урок по безопасност на движението по пътищата за учениците от 1.–4. клас.
Гости бяха представители на полицията, които по достъпен начин запознаха децата с правилата за безопасно поведение като пешеходци, велосипедисти и водачи на тротинетки.
Чрез реални примери и полезни съвети учениците научиха колко е важно да бъдат внимателни и отговорни на пътя.