Днес в ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“-с.Антон, цялото училище се обедини в тържествен поклон пред паметта на Васил Левски.
С дълбоко вълнение учениците рецитираха стихотворението „Обесването на Васил Левски“ написано от Христо Ботев.
Четвъртокласниците домакини на събитието с уважение и признателност припомниха живота, делото и заветите на Апостола.
В единен глас, с преклонени глави и искрена почит, децата показаха, че паметта за Васил Левски е жива! 📜
