Деня на розовата фланелка

Учениците от 3. клас отбелязаха Деня на розовата фланелка – ден за борба срещу тормоза в училище.

В рамките на инициативата децата изработиха обща тениска, като всяко от тях остави отпечатък от ръката си, оцветен в розово, и послание, насочено към насърчаване на доброто разбирателство, уважението и толерантността в училищната среда.

Мотото на 3. клас е:

„Всеки има право да се чувства добре в училище!“

Авторски публикации 46

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Свързани публикации

Започнете да пишете термина, по който желаете да направите търсене, и натиснете Enter. Натиснете ESC за отказ.

Нагоре