Учениците от 3. клас отбелязаха Деня на розовата фланелка – ден за борба срещу тормоза в училище.
В рамките на инициативата децата изработиха обща тениска, като всяко от тях остави отпечатък от ръката си, оцветен в розово, и послание, насочено към насърчаване на доброто разбирателство, уважението и толерантността в училищната среда.
Мотото на 3. клас е:
„Всеки има право да се чувства добре в училище!“