Учениците от 5. до 7. клас посетиха гр. Монтана, където присъстваха на премиерната прожекция на филма „Завръщане на Изток“ с режисьор Антонио Пису.
По време на пътуването учениците имаха възможност да се насладят и на интересни туристически забележителности и красиви природни гледки, което направи екскурзията още по-вълнуваща и полезна.
Събитието предизвика голям интерес сред децата и им даде възможност да се докоснат до света на киното и европейската култура. Учениците останаха впечатлени от филма, интересната история и емоцията на премиерата.
Посещението беше не само приятно преживяване, но и ценна възможност за културно обогатяване, нови впечатления и споделени моменти извън училищната среда.
