Посещение на кино прожекция в Монтана

Учениците от 5. до 7. клас посетиха гр. Монтана, където присъстваха на премиерната прожекция на филма „Завръщане на Изток“ с режисьор Антонио Пису.

По време на пътуването учениците имаха възможност да се насладят и на интересни туристически забележителности и красиви природни гледки, което направи екскурзията още по-вълнуваща и полезна.

Събитието предизвика голям интерес сред децата и им даде възможност да се докоснат до света на киното и европейската култура. Учениците останаха впечатлени от филма, интересната история и емоцията на премиерата.

Посещението беше не само приятно преживяване, но и ценна възможност за културно обогатяване, нови впечатления и споделени моменти извън училищната среда.

Авторски публикации 46

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Свързани публикации

Започнете да пишете термина, по който желаете да направите търсене, и натиснете Enter. Натиснете ESC за отказ.

Нагоре