По повод 150 – годишнината от избухването на Априлското въстание, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Антон, отбеляза годишнината подобаващо. Учителят по история – г-н Цвятко Цвятков, представи презентация пред учениците, както и разказа нови факти за организацията и отделни личности свързани със самото въстание.


