Честита пролет на всички! 

С малко закъснение, но с много настроение, посрещнахме Първа пролет при параклиса „Св. Георги“ .

Цялото училище се събра заедно, за да отбележим началото на най-красивия сезон – с усмивки, слънце и добро настроение. Такива моменти ни напомнят колко е важно да бъдем заедно и да пазим традициите живи.

Авторски публикации 46

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Свързани публикации

Започнете да пишете термина, по който желаете да направите търсене, и натиснете Enter. Натиснете ESC за отказ.

Нагоре